1 room house of 4m² in Sofia

Stillo, Pirotska, Centre, Sofia 1000, Bulgaria

5548 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Луксозно реновирана самостоятелна къща в сърцето на София

Представяме луксозна самостоятелна сграда под наем в центъра на София. Имотът впечатлява с красивата си фасада и изключителнo качествените довършителни работи. Разположена е на изключително комуникативно място в близост до спирки на градски транспорт и метростанция Сердика. Достъпът до сградата е посредством два входа от улицата и един от към паркинга на сградата. Имотът предлага 3 броя самостоятелно обособени помещения с входно фоайе и работно място за жива охрана. За сградата: Окабеляване: сертифицирана мрежа - категория 7 и връзка между етажните комуникационни шкафове с оптичен кабел; Разполага с резервно захранване с електрически генератор; Подова настилка – гранитна облицовка; Самостоятелно климатизиране на всички помещения със сплит системи; Изградени трасета до улицата за интернет доставчик по избор на наемателя; Самостоятелна алармена система на всеки етаж; Видео наблюдение и контрол на достъпа-само окабеляване. За помещенията: Окачени тавани – гипс картон и тавани тип „Армстронг“; Монтирани са самостоятелни кухненски боксове и санитарни възли; Отворено пространство на всеки етаж с гъвкаво преграждане. Сградата притежава самостоятелен озеленен двор, който може да предостави 4 броя паркоместа на наемателя, срещу 120 евро/бр месечен наем. В близост до луксозната сграда са разположени много административни сгради като Министерството на здравеопазването, хотел "Шератон", ЦУМ.

Property type

house

Rooms

1

Size

4 m²

Price

5548 €

Price per m²

1387 €

Map

The listing is located at Stillo, Pirotska, Centre, Sofia 1000, Bulgaria

Loading map