3 rooms apartment of 8m² in Vidin

unnamed road, ж.к. Гео Милев, Vidin 3700, Bulgaria

600 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Модерен тристаен апартамент под наем срещу Видин плаза

Представяме под наем просторен и стилно обзаведен апартамент, разположен в предпочитания квартал „Крум Бъчваров“, отличаващ се с удобна локация и бърз достъп до ключови търговски и обществени обекти. Жилището е с обща площ от 95 кв.м и се намира на трети етаж в модерна сграда ново строителство с добре поддържани общи части. Апартаментът е функционално разпределен и включва кухненски бокс с кът за хранене, просторна всекидневна, две спални, баня, отделна тоалетна, мокро помещение и две тераси, които осигуряват допълнителен комфорт и естествена светлина. Имотът се отдава напълно обзаведен и оборудван с висок клас електроуреди и модерни мебели, подбрани с внимание към детайла и удобството на бъдещите наематели. Създадена е уютна и съвременна жилищна среда, подходяща както за семейства, така и за работещи хора, търсещи комфорт и качество. Отоплението и охлаждането са решени чрез високоефективна термопомпена система с конвектори и подово отопление, което гарантира енергийна ефективност и оптимален микроклимат през всички сезони. Локацията е изключително удобна — в непосредствена близост се намират ритейл парк, хипермаркет, детска градина, както и разнообразие от ресторанти и кафенета, което прави ежедневието лесно и комфортно. Имотът е отличен избор за наематели, които търсят съвременно жилище с добра локация, функционално разпределение и висок стандарт на обзавеждане.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

8 m²

Price

600 €

Price per m²

75 €

Map

The listing is located at unnamed road, ж.к. Гео Милев, Vidin 3700, Bulgaria

Loading map