апартамент с 2 стаи с площ 69 m² в Левски

Levski, Bulgaria

430 € / месец

Период на наемане: Неограничен
Налично от: Веднага

Апартамент с Една спалня под наем

Предлагам на Вашето внимание Двустаен Апартамент под наем в кв Левски ,напълно обзаведен с два климатика , нова кооперация. Има и паркомясто за още 100 лв Депозит в размер на един наем. Без домашни любимци. За повече информация обади се и попитай сега : тел. + - Ирина

Тип на имота

апартамент

Стаи

2

Размер

69 m²

Цена

430 €

Цена за m²

6 €

Карта

Обявата се намира на Levski, Bulgaria

Зареждане на картата

Свързана обява в Левски

апартамент с 3 спални с площ 90.0 м² - Уютно жилищно пространство

3-стаен апартамент с площ 90m²

МБАЛ Левски, Nikola Vaptsarov 80, Levski 5900, Bulgaria

350 € / месец

апартамент с 1 спалня с площ 55.0 м² - Уютно жилищно пространство

1-стаен апартамент с площ 55m²

МБАЛ Левски, Nikola Vaptsarov 80, Levski 5900, Bulgaria

350 лв / месец

Примерно изображение

2-стаен апартамент с площ 70m²

Levski 5900, Bulgaria

350 € / месец

Разгледай търсения за имоти под наем наблизо