апартамент с 1 стая с площ 6 m² в София

Парк "Гъбките", zh.k. Lagera, Sofia, Krasno selo, Bulgaria

1290 € / месец

Период на наемане: Неограничен
Налично от: Веднага

Просторен 4-стаен мезонет под наем в кв. Лагера, София – само на 200 м от метро станция Красно село!

Тип на имота

апартамент

Стаи

1

Размер

6 m²

Цена

1290 €

Период на наемане

Неограничен

Налично от

Веднага

Цена за m²

215 €

Карта

Обявата се намира на Парк "Гъбките", zh.k. Lagera, Sofia, Krasno selo, Bulgaria

Зареждане на картата

Свързана обява в София

апартамент с 2 спални с площ 96.0 м² - Уютно жилищно пространство

2-стаен апартамент с площ 96m²

бл. 446, ж.к. Младост 4, Sofia 1715, Bulgaria

1042 € / месец

апартамент с 2 спални с площ 80.0 м² - Уютно жилищно пространство

2-стаен апартамент с площ 80m²

Shumako 58, zh.k. Moreni klub, Sofia 1434, Bulgaria

1050 € / месец

апартамент с 2 спални с площ 94.0 м² - Уютно жилищно пространство

2-стаен апартамент с площ 94m²

Konstantin Irechek 46, kv. Kriva reka, Sofia 1606, Bulgaria

1050 € / месец

Разгледай търсения за имоти под наем наблизо